Weby víceméně privátní

Alikvotní sbor Spektrum (od roku 2002)
Alternativní pěvecký sbor, kam se chodím učit zpívat:
www.e-stranka.cz/alikvot
Terapie něhou – spirituální podpora pozemského ženství
(listopad 2005)
Svému projektu nejmilejšímu, spirituálně erotické Terapii něhou, jsem důkladně inovoval webové stránky. Design je produktem channelingu, který se zde jako tvůrčí metoda velmi osvědčil.
www.terapie-nehou.cz
George's Restaurant Telendos (říjen 2005)
Reklama věnovaná nejen příjemnému ubytovacímu a stravovacímu zařízení na jednom z nejromantičtějších řeckých ostrovů - magickém Telendosu, ale hlavně tomuto nádhernému ostrovu samotnému.
www.e-stranka.cz/telendos
Spirituální stránky Jana Havelky (od června 1998)
Můj soukromý nekomerční projekt – osobní stránky, věnované podpoře duchovního růstu a léčení.
www.volny.cz/jhavelka
Segway HT (březen 2004)
Svezl jsem se na vozítku Segway HT a shledal, že je to prudce návykové. V Čechách stojí Segway čtvrt milionu korun, takže asi si ho hned nekoupím, ale udělal jsem pro něj s láskou alespoň tento web.
www.havelka.info/segway
Nevážné pojednání Kateřiny Zitové (od řezna 2002)
Naše kamarádka Kateřina, skeptik do morku kosti, začala psát svoje „soukromé hovory s Bohem“. V březnu 2002 jsem jí pomohl dát je na Internet. Kateřina se pod mým metodickým sponzoringem stala sama sobě webmastrovou tak plodnou, že jsme v prosinci museli zobecnit navigační strukturu webu tak, aby si Kateřina mohla na web sama přidávat další nové knihy.
www.volny.cz/hovory

Dnes už má smysl mít web i pro zájmovou činnost. Převážná většina zpěváků přišla do našeho Alikvotního sboru Spektrum po té, co našli na webu naše sborové www stránky.

Alikvotní sbor Spektrum

Řecký ostrov Telendos

Terapie