Technologie

Chcete, aby se z návštěvníků vašeho webu stali zákazníci?
„Pokud se návštěvníci na vašem webu špatně orientují, odejdou. Pokud nemohou najít to, co hledají, odejdou. Pokud narazí na dlouhé či nesrozumitelné texty, nebudou je číst – a odejdou. V takovýchto případech má váš web pravděpodobně rezervy v použitelnosti.
Na snadno použitelném webu se během několika sekund zorientujete, pochopíte uspořádání informací a ovládání navigace. Při práci s takovým webem se nesetkáváte s nečekanými překážkami, každý nástroj najdete právě tam, kde ho předpokládáte. Na použitelném webu jsou související informace a odkazy blízko sebe a vše funguje na stejném principu, takže co se na jedné stránce naučíte, to uplatníte i na druhé. Snadno použitelný web vás nebude obtěžovat chybovým hlášením jen proto, že jste vyplnili datum nebo telefonní číslo v nestandardním formátu. Na jednoduše použitelný web si uživatelé snadno zvyknou, budou se často vracet a doporučí ho svým známým.“ (www.dobryweb.cz)
Prvořadým cílem e-stránky je vytvořit pro zákazníka dobře použitelný web.
Všechny stránky v rámci jednoho webu jsou vždy formátovány pomocí externího souboru CSS, čímž je zaručeno vizuální sjednocení jejich typografické úpravy. Stránky mohou být kódovány jak v klasickém HTML, tak v perspektivním XHTML (viz tento web). Vícesloupcová úprava může být řešena jak pomocí rámů či tabulek, tak i takzvaným beztabulkovým layoutem, dynamicky vytvářeným pomocí PHP (viz tento web).

Certifikát Gopas SEO

Certifikát Gopas PHP

Certifikát Dobrý web

Certifikát Dobrý web

Certifikát Dobrý web

Certifikát Dobrý web

E-stránka používá při své práci legální software pocházející výhradně od důvěry- hodných dodavatelů. Své know-how neustále inovuje mimo jiné i absolvováním prestiž- ních kurzů. Díky dodržování těchto standardů může zajistit každému zákazníkovi špičkovou technologickou úroveň poskytovaných řešení.

xhtml_checked.gif

css_checked.gif