Co nabízíme

bezstresová spolupráce

Bezstresová spolupráce:
Naši lidé tvrdí, že stres debilizuje. Při spolupráci s e-stránkou budete v dobrých rukou výhradně vlídných a zkušených profesionálů, kteří od Vás určitě žádné hluboké znalosti internetu nebudou vyžadovat.
Vytváříme levné internetové prezentace, zejména:
Probereme Váš podnikatelský záměr a navrhneme efektivní způsob jeho prezentace na internetu. Podíváme se spolu na konkurenční www stránky, poučíme se z jejich chyb a necháme se inspirovat vším, co se nám bude líbit. Váš web uvidí nejen Vaši potenciální klienti, ale i naši potenciální zákazníci, proto si na něm v každém případě dáme velmi záležet.
Publikujeme internetové prezentace:
Pro vaše stránky objednáme doménu a webhosting, nebo je bezplatně publikujeme na veřejném serveru, např. na www.volny.cz. Nepotřebujete mít ani vlastní počítač, ani přístup na internet. Důležité je, že počítač i přístup na internet mají vaši potenciální klienti.
Reklamní kampaně zvyšují návštěvnost Vašich prezentací:
Reklamní kampaně na Google AdWords a Seznam Sklik zvyšují návštěvnost a obchodní účinnost webových stránek až stokrát efektivněji než klasická bannerová reklama, protože umožňují přesně zacílit reklamu na konkrétní vyhledávaná klíčová slova.
Účinné testování webů
Pokud máte podezření, že na vašem webu něco nefunguje tak jak má, otestováním webu vám pomůžeme nejen najít jejho slabá místa, ale především navrhneme, jak je konkrétně odstranit. Náš rozbor Vašich stránek může být nejefektivnější cestou ke zvýšení výkonu Vašeho webu.
Technická i obchodní dokumentace:
Vytváříme knihy, počítačové příručky, diplomové práce, návody k použití, plošné inzeráty, včetně jazykové korektury a sazby. Můžeme připravit výtvarný i technický návrh dokumentace – wordovské šablony, případně metodicky a redakčně řídit firemní dokumentátory.
Reportáže slovem, obrazem i zvukem:
Natáčíme a zpracováme žurnlistické rozhovory, reportáže z akcí. Reportáže zpracujeme do internetové podoby a v reálném čase publikujeme na webu.
Pořízení a zpracování digitálního obrazu:
Disponujeme velmi slušným digitálním fotoaparátem a fotíme rádi. Digitální fotky můžeme libovolně retušovat. Výsledné obrázky můžeme publikovat na webu.
Zpracování digitálního zvuku, tvorba MP3:
Pořízení digitální nahrávky nebo převedení vaší analogové nahrávky do digitálního formátu. Digitální střih zvuku. Vtváření MP3 souborů.
Výuka práce s internetem, počítačem, s písmem, obrazem i zvukem:
  • jak si zřídit přístup na internet,
  • jak surfovat a používat e-mail,
  • tvořit a publikovat vlastní www stránky,
  • zdobit je obrazem a zvukem,
  • jak zpracovat digitální foto na počítači,
  • jak vytvářet MP3 soubory,
  • případně jak si udělat vlastní animaci,
  • jak dokonale zvládnout MS Windows a MS Word,
  • práci s textem, počítačovou typografii... 

 

NOVINKA – levné a účinné testování webů. Viz Testování webů.

Nové www stránky - ukázky našich prací z posledních měsíců:

ARTIP umělecká agentura

ALBET metal

www.odtahvozidel.cz

Miroslav Beran, Radotín - kácení stromů

Časopis Šemík, Radotín

Autoservis Svátek, Černošice

web Fotograf Voleman

Terapie